Gmail şifremi unuttum nasıl geri alırım?

alican2576 (1) 5 yıl önce sordu

Merhabalar Gmail hesabımı kaybettim E postamı biliyorum ama şifre ve Gmailimi bilmiyorum ve ne zaman kurulduğunuda öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim kaybedilen E posta=****@gmail.com

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

https://accounts.google.com/signin/recovery

Burada Google seni şifreni kurtarman için yönlendirir. Hesabına telefon numarası, kurtarma e-postası falan eklemişsen kurtarırsın. Ama bu bilgillerin hiçbiri yoksa hesabını unut diyebilirim. Ne zaman kurulduğunu öğrenebileceğin bir yöntem maalesef yok hatırlaman lazım.

Bu arada sanırım sen farklı zannediyorsun, Gmail ile e-posta aynı şeyler. O yazdığın şey senin aynı zamanda Gmail adresin oluyor.

alican2576 5 yıl önce

Teşekkürler ederim.