Godaddy alan adlarını bir başka godaddy hesabına tansfer etme

alattin (16999) 9 yıl önce sordu

Godaddy üzerinden alan adlarını yine bir başka Godaddy hesabına aktarmak istediğimde Gelen Hesap Değişiklikleri ekranında  alan adlarını seçip Kabul et'i tıkladığımda  alan adları seçili olmasına rağmen "Hiç bir alan adı seçilmedi" uyarısı veriyor.

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 9 yıl önce cevapladı

Godaddy üzerinde işlem yapmak istediğinizde alan adlarını kendi hesabınıza aktarmak için kabul etme işlemi sırasında Hiç bir alan adı seçilmedi hatasının sebebi Godaddy Türkçe bölümündeki bir bug yani hata.

Godaddy Ana sayfasına döner ve Dili United States - English gibi farklı dil seçerseniz bu hata ortadan kalkacaktır.

Godaddy Türkçe bölümünü hâlâ bazı hatalar içeriyor. Bu sebepten Godaady'i ingilizce kullanmak bu tür sorunlarla karşılaşmanızın önüne geçecektir.