GOGLE Başarısız-Engellenenler

kullanici33292 (2) 9 yıl önce sordu

bir şey indrimek istediğimde 'Başarısız-Engellenenler' diye hata alıyorum ne yapmam lazım acil yazarsanız sevinrim .

Toplam 4 cevap

hakan (15424) 9 yıl önce cevapladı

Google Chorome da Başarısız-Engellenenler hatası, genelde antivirüs programları tarafından indirilen dosyalar silindiğinde ortaya çıkar.

Antivirüs programı kullanıyorsanız inidirdiğiniz dosyada zararlı içerik, virüs varsa otomatik olarak siliyordur.

Eğer indirdiğiniz dosyada virüs olmadığından eminseniz antivirüs programınızı geçici olarak devreden çıkartın.

cristianoronaldo (171) 9 yıl önce cevapladı

yac izin vermiyordur yac ı kaldırın. sonra indirmek istediğin dosyayı indir

goko (1) 9 yıl önce cevapladı

Yacı tekrar nasıl kurcaz biliyor musn ? kardeş

muhammetcans (1) 7 yıl önce cevapladı

yacı nerden bulucaz