Goldmaster Ranger Hd Plus Pvr Dijital Uydu alıcısı nasıl güncellenir?

kullanici80708 (1) 4 yıl önce sordu

Goldmaster Ranger Hd Plus Pvr Dijital Uydu Alıcım yayın göstermiyor.Sıfırlayarak uydudan yeniden nasıl güncelleme yapabilirim?

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

İhtimaller ve ihtimal çözümker:

  1. Çanak antenin yerinden oynamış ola bilir. ​​​​​​(Televizyoncu anlar bu işten)
  2. Uydu alıcını fişden çıkart ve bir kaç dakika sonra tekrar fişe tak ve kontrol et
  3. Yukarıdakilerin hiç biri olmadıysa kolay kurulum yapa bilirsin ayarlardan