Gomplayer Türkçe Yama Kuruldu Ama Gomplayer Türkçe Olmadı

furkanozkaynak (16) 7 yıl önce sordu

Gomplayer Türkçe yama indirdim kurdum ama Türkçe olmadı. Neden acaba? Yama gayet başarılı şekilde yüklendi.

Toplam 1 cevap

forjest (101) 7 yıl önce cevapladı

GOM Media Player 2.3.2.5252 Final Türkçe

Tema ve dil paketini orjinal setup'a entegre edildi hiç uğraşmadan alttaki linkten indirip kurabilirsiniz.

Düzenleme:Reklam,Popuplar,Bannerlar'dan temizlendi,Türkçe dil entegre edildi varsayılan dil Türkçe gelir.Tarafımdan hazırlanmıştır.

Yandexcloud: İNDİR 21MB

Kurulum sonunda gelen ekran ve arayüz Yepyeni Tema ile Türkçe Gom player.