Goodbyedpi son dönemde çalışmıyor

need15 (1) 4 yıl önce sordu

Tamamen fixlendi mi? Bundan sonra kullanamayacaksak alternatif olarak ne önerebilirsiniz?

Toplam 3 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Son dönemde servis sağlayıcılar Goodbyedpi gibi çözümler için ilave önemler aldılar. Bu sebepten bazı servis sağlayıcılarda artık Goodbyedpi yöntemi çalışmıyor.

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Yaklaşık 3 ay önce kadar çalışmayı durdurdu. Daha doğrusu önlem alınmaya başladı DPI yöntemini kullanan GoodDPI, SafeVisit gibi uygulamalar çöp oldu.

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Benim için büyük bir kayıp oldu bu. Ülkemizde sansüre harcanan emek başka şeylere harcanmıyor.