Google Adsense hesabım Anasayfa Tahmini kazançlar bölümünde değer göstermiyor

cemphp (651) 7 yıl önce sordu

Google Adsense hesabım Anasayfa Tahmini kazançlar bölümünde  bazı değerleri sıfır göstermiyor.

Şu değerler Google Adsende ana sayfada 0 olarak görünüyor

Bugün şimdiye kadaR (Today so far)
Sayfa BGBG'si  (Page RPM)

Sayfa görüntüleme sayısı (Page views)

Bu genel bir sorun mu yoksa Adsende hesabım ile ilgili bir sıkıntı mı oldu demek?

Toplam 2 cevap

cemphp (651) 7 yıl önce cevapladı

Gece yarısından itibaren Google Adsense kullananlar Tahmini kazançlar bölümünde değer görememeye başladılar. Bu şuan için genel bir sorun. Normalde Adsense ana sayfasındaki Tahmini Kazançlar bölümü gece yarısı sıfırlanır ve yeni günün değerleri yansıtılmaya başlar.

Fakat dün geçe sıfırlanan değerlerin yerine başka veriler gelmedi. Bu durum şuan Adsense kullanan tüm kullanıcılarda yaşanıyor, yani genel bir sorun var.

Adsense 'de bu hatayı düzelttiğinde aşağıdaki veriler normale dönecektir.

Bugün şimdiye kadaR (Today so far)
Sayfa BGBG'si  (Page RPM)
Sayfa görüntüleme sayısı (Page views)

azergzlli (1) 7 yıl önce cevapladı

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Sitede rekalmlar gösteriliyor ama hiç bir veriye ulaşılamıyor şuan. Sabah, nedenin adsense hesabımdan kaynaklı olduğunu düşündüm, adsense hesabım kapandı sandım ancak sorun bütün adsense kullanıcılarında mevcut. Konuyu açtığınız için teşekkürler. Umarız en kısa sürede düzeltilir.