Google arama motorundaki ikonu nasıl kaldırabilirim?

gorele28 (387) 4 yıl önce sordu

merhaba google chorme tarayıcısı kullanıcısıyım ve google arama motorunda istemediğim bir sembol gelmiş onu nasıl kaldırabilirim

Ayarları orijinal varsayılan değerlerine geri yükleyini yaptım olmadı program ekle veya kaldırdan kaldırdım olmadı resim bu kırmızı içine aldığım yer https://hizliresim.com/dLlldQ

Toplam 4 cevap

kullanici622551 (61) 4 yıl önce cevapladı

sağ tık öğe engelle... seçeneğine tıklarsan görünmez

gorele28 4 yıl önce

sağ tık öğe engelle... seçeneği çıkmıyor @kullanici622551

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Bu normal. Senle alakası yok. Google arama kutusuna bütüyeç simgesi eklemiş. Sen bunu değiştiremezsin.

darkcrak 4 yıl önce

Aynen öyle. O google nin kendine has bir tasarımı sen bunu değiştiremezsin ama google değiştire bilir yani Googlenin kendi yetkilileri

infinity (402) 4 yıl önce cevapladı

Bu yeni gelmedi ki ? ben bunu çoktandır görüyorum. Bunu değiştiremezsin.

gorele28 (387) 4 yıl önce cevapladı

infinity 4 yıl önce

O ikon'u kaldıramazsın o arkadaş yanlış biliyor

kullanici622551 4 yıl önce

@gorele28 ublock reklam engelleyicisini yükle öğe engelle seçeneği gelecek. yanlış bildiğim felan yok kışkırtma amaçlı yapıyor.

gorele28 4 yıl önce

tüüü sizin tecrübenize kaldıramazsın kaldıramazsın dediniz @murat @infinity kaldırdım @kullanici622551 in dediklerini yaptım kalktı @kullanici622551 verdiği ayar size kapak oldu @kullanici622751 ALLAH razı olsun

infinity 4 yıl önce

Boş yapma çocuk, adam gibi konuş serseri lik yapma kapak olsun falan seni gidi cahil seni @gorele28

infinity 4 yıl önce

bunun tecrübeyle ne işi var senin gibi gereksiz işlerlemi uğraşalım ikonu kaldıralım öğhhy

kullanici622551 4 yıl önce

@gorele28 ne demek. Teşekkür ediyorum.

gorele28 4 yıl önce

@infinity edebiyle takıl karşında 32 yaşında birisi duruyor ayrıca kimin cahil serseri olduğu çok açık ve net ortada o kadar cahilsinki ve serserisinki yaptığım espiriyi bile anlamamışsın madem O ikon'u kaldıramazsın o arkadaş yanlış biliyor diye yazdın senin tarayıcındada vardır belki @kullanici622551 arkadaşın dediğini sende yapsaydında O ikon'u kaldıramazsın o arkadaş yanlış biliyor yorumunu çıkan sonuca göre yazsaydın uzmanım.net senin gibi terbiyesizi nasıl barındırıyor bu sitede hayret doğrusu gorele28

kullanici622551 4 yıl önce

@gorele28 o güvenilirlik seviyesi yüksek diye kendini bişey sanıyor muhtemelen. Boşver takmaya değmez.

gorele28 4 yıl önce

@kullanici622551 aynen

infinity 4 yıl önce

Devam devam 32 yaşındasın ama bi cacık değilsin senden ne adam olur ne köy ne kasaba. Espri yapmış mış mış o kapak varya kapak. ikonu kaldırdın eline ne geçti 1mm lik boş alan mı geçti. Ben kendimi birşeymi sanıyorum ? yazdıklarımı okumadınız galiba. bana edebiyle takıl diyene bak birde @gorele28 !

gorele28 4 yıl önce

sana sadece gülüyorum :)) @infinity

infinity 4 yıl önce

@gorele28 gülmeye devam et bu çok uzun sürmez çünkü bu gidişle :)

gorele28 4 yıl önce

ne yapcaksın uzmanım.netten üyeliğimimi sileceksin @infinity

infinity 4 yıl önce

Boş yapma öyle bir şey yazmadım 32 yaşında bile değilsindir sen şu yazdıklarına göre kapak olsun >xD @görhele31

gorele28 4 yıl önce

https://eksiup.com/p/5q117455uqpg bak facebookta ne yazıyor istersen edevlet şifrem ile kimliğimide gösterebilirim @infinity

infinity 4 yıl önce

Beni alakadar edermi banane ya senin kimliğinden, senin yaşından, senin EDEBİNDEN, EDEPSİZSİN İŞTE BU KADAR NOKTA SUS yeter ya 2 oldu be şu sitede sizin gibileri istemiyorum ya, yaşla adam oluyorlar.

infinity 4 yıl önce

yazık :(

murat 4 yıl önce

@gorele28 sırf orada büyüteç görmek istemiyorsan diye reklam engelleyici yazılım yüklemek ve bunu tarayıcıya entegre etmek benim için doğru yöntem olmadığı için sana önermedim. Bunu yapacağına git opera kullan. Bu daha iyi çözüm olur. Boşuna chrome'u yavaşlatacak bir eklenti yüklememiş olursun.