Google Asistan konuşma geçmişini silme

omercik (9418) 5 yıl önce sordu

Google Asistan ile yaptığım konuşmalar yukarı kaydırınca görünüyor bunları nasıl temizleyebilirim?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Google Asistan ile yaptığınız konuşmaları temizleyebilirsiniz. Yaptığınız konuşmalar Google hesabınız açık olduğu için orada görünür. Bunu silmek elbette mümkün.

Google Asistan geçmişi tamamen nasıl silinir?

1. Adım: Silmek istediğiniz konuşmaya basılı tutun.

2. Adım: Gelen seçenekler arasından "Grubu sil"e dokunun.

Böylelikle o konuşmaya Google Asistan geçmişinizden silmiş oldunuz.

darkcrak 5 yıl önce

Hepsini nasıl sileceğim @farurhenho

omercik 5 yıl önce

Hepsini silmeyi bulamadım. Normalde Google Etkinliğim bölümünden sildiğin zaman aynı zamanda Asistandan da silinmesi lazım ama bir türlü olmadı