Google asistan Türkçe beta test versiyonuna nasıl katılabilirim?

lion (595) 5 yıl önce sordu

İnternette okuduğum kadarıyla google asistan beta için test kullanıcıları almaya devam ediyormuş google asistanın Türkçe beta testine nasıl katılabilirim?

Toplam 2 cevap

ozgurlol (268) 5 yıl önce cevapladı

Bildiğim kadarıyla Şimdilik sadece Google, güvendiği kişilere eposta aracılığı ile ulaşıyor, bunun yani BETA özelliklerinin gizli kalması gerek, bu yüzden kimse kimseye söylemesin diye böyle bir şey yapıyorlar.

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Evet @ozgurlol doğru demiş. Google asistan Türkçe betaya katılmanın maalesef bir yolu yok. Google kullanıcıların mail adresine eğer isterse bunu gönderiyor.

Onun dışında başka hiçbir yolla katılmamız mümkün değil..