Google Blogger açtım fakat para kazanma aktif değil

blogger (1) 6 yıl önce sordu

Merhaba, Google Blogger açtım fakat para kazanma aktif değil diyor daha sonra araştırdım en az 6 ay aktif üye ol filan demeye başladı. Beni bilgilendirir misiniz? Bu 6 ay süre beklememek için ne yapmalıyım?

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 6 yıl önce cevapladı

Bende daha önceden bu tarz bir durumla karşı karşıya gelmiştim. Blogspot adresinizi yeni kurduysanız bu uyarıyı alacaksınızdır.Bu otomatik olarak 6 ay sonra kalkacak ve sitenizde artık reklam vermeye başlayacaksınızdır.

Ancak reklam vermenin bir yolu daha mevcut. Adsene hesabınıza girerek sitenizde düşündüğünüz banner çözünürlüğünde reklam oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz reklam kodlarını blogspot adresinizin html kısmına kaydederek 6 ay süresinin bitmesini beklemeden reklamları gösterebilirsiniz.