Google Chorme Yeni Sekmede Açılan Gereksiz Reklamlar.!

uygar27 (1) 8 yıl önce sordu

Google Chorme Tarayıcısına Girdiğimde Bir Süre Sonra Bir Yere Tıklayınca Yeni Sekme'de Açılan Gereksiz Reklamlar (Ör: Alibaba Expres) Açılıyor. LÜTFEN BANA YARDIM EDİN!!! Çok Acil

Toplam 2 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

kendiğiğinden açılan reklamlar için AdwCleaner 5.005 İndir tarattır   Malwarebytes Anti-Malware 2.1.8.1057 İndir tarattır  çok faydalı bir program

kenanftl (98) 8 yıl önce cevapladı

Onların açılması normaldir. Kapatılamaz.

uygar27 8 yıl önce

2 Tane Bilgisayar Kullanıyorum Bu Sorun Sadece 1 Tanesinde Var. En Çok Kullandığım PC'de BU. Başka Çözümü OlANLAR Lütfen Yardımcı Olsun!!