google chorome çift tıkladıgımda açılmıyor.

onde (3) 8 yıl önce sordu

google chorome çift tıkladıgımda açılmıyor.

VE ŞU YAZI GELİYOR:

{BU YÖNETİCİ GOOGLE CHOREMU BU SİSTEME YÜKLEDİ VE ÜRÜN TÜM KULLANICILAR İÇİN KULLANILABİLİR DURUMDA SİSTEM DÜZEYİNDEKİ GOOLE CHOREME ARTIK KULLANICI DÜZEYİNDEKİ YÜKLEMENİN YERİNİ ALCAK.}

CHOROME ' U YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTIR DEDİGİMDE İSE YUKARIDAKİ YAZI GELMİYOR VE GOOGLE YE GİRİYORUM.  LÜTFEN YARDIM EDİNİZ.

onde 8 yıl önce

İşe yarramadı maalesef ilginiz için teşekkür ederim

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 8 yıl önce cevapladı

Chrome'u kaldırarak yeniden kurarsanda açılır.

Edit:

Başarlı olmazsa, Sistem Geri Yükleme ile PC'yi problemsiz bir tarihe geri al.

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

onde 8 yıl önce

İSTEDİGİMİZ TARİHE ALABİLİYORMUYUZ.

temmuz 8 yıl önce

Orada, arabirimde kayıtlı daha önce oluşmuş - tarih olarak- geri alma noktası veya noktaları vardır. O noktalara (tarihlere) geri alabilirsin. Verdiğim linke girdiğinde orada yazdıklarımı dikkatli okusaydın, bu soruyu sormaya ihtiyaç duymazdın. Kolay gelsin.

onde 8 yıl önce

güvenli modda veya sistem kurtarma seçenekleri menüsünden çalıştırılıyorsa geri alınamaz. sistem geri yükleme bunları nasıl kapatırım.

temmuz 8 yıl önce

Ne diyorsun tam anlaşılmıyor ama Sistem Geri Yükleme, Güvenli moddada çalışır ve hatta daha başarılı olur. Ayrıca Güvenli modda iken geri almanda şart değil. Normal moddada bunu yapabilirsin.

gordiyon (1) 8 yıl önce cevapladı

C:\Users\%USERNAME%\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default

başlat çalıştıra yada (windosws+R) bunu yazın çıkan klasörün içini komple silin