Google Chrome açar açmaz kapanıyor?

treajen (43) 3 yıl önce sordu

Başlıkta belirttiğim gibi Chrome'u açıyorum 1 saniye geçtikten sonra kapanıyor. Kaldırıp tekrar yükledim yine aynı.

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Chromeyi tamamen bilgisayardan kaldırdığına emin ol yani C: diskindeki klasörlerde de olmadığına emin olduktan sonra tekrardan yükle chrome'u ve kur. İobit Uninstaller programı ilede kaldırmayı deneyebilirsin Chromeyi.

IOBit Uninstaller nedir, nasıl kullanılır?

Eğer yukarıdaki adımı denedikten sonra sorunun devam ediyorsa bilgisayarını AdwCleaner ile tara ve çıkan virüsleri temizle.

Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır?

treajen 3 yıl önce

IOBit ile silince düzeldi çok teşekkürler.