google chrome acılmıyor

741598230 (1) 7 yıl önce sordu

bılgısayar kandi kendine yenıden yukleme yapıp chrome yi acmadı

Toplam 2 cevap

efsaneemrahylz (247) 7 yıl önce cevapladı

Denetim Masası aç programları kaldır yazısına tıkla açılan pencereden chrome varmı bak yoksa indirip kurmaya çalış

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

hakan 7 yıl önce

senin bu cevap formatı iyi olmuş :))

temmuz 7 yıl önce

İlaç yahu! Her hastalığa iyi geliyor :)

temmuz 7 yıl önce

Antibiyotikler gereksiz kullanımlarda sakıncalı ama bu öyle değil. Faydası olur, zararı asla.. Denesinler ve sonuçları kendileride görsün ama maalesef bunlara çok kimse kulak asmıyor (veya rağbet etmiyor). Tecrübesi az olanlar ilk önce problem'lerde bu metodu kullanmayı öğrenmeli ve hatta ilk denenmesi gereken çözüm yolu olarak benimsemeli. Öyle değilmi sencede?