Google Chrome'da form otomatik doldurma verileri nasıl silinir?

burhan9 (-1000) 9 yıl önce sordu

merhabalar Google Chrome'da form otomatik doldurma verilerini silemiyorum.

Google Chrome'da form otomatik doldurma verileri nasıl silinir?

hakan 9 yıl önce

Soru başlıklarında, selam, yardım, merhaba gibi ifadeler lütfen kullanmayın. Sorunuzda daha fazla bilgi verin. Bu soru düzenlenmiştir.

Toplam 3 cevap

emir38 (-4995) 9 yıl önce cevapladı

chrome sağ üst köşede üç çizgi  olan yere tıklat geçmişi sil tıklat tarama verilirini  temizle tıklat Form otomatik doldurma verileri tikini at  ve tarama verilirini  temizle tıklat temizlenmiştir

hakan (15424) 9 yıl önce cevapladı

 Otomatik form doldurma verilerini temizlemek için

Google Chrome'u açın.

Google Chrome açıkken CTRL + SHIFT + DELETE tuşlarının üçüne birlikte basın.

Tarama verilerini temizle ekranı açılacaktır.

Aşağıdaki ögelerin tüm izlerini sil: En baştan şekinde ayarlayın.

Buradan Form Otomatik Doldurma Verileri seçeneğini işaretleyin.

Tarama verilerini temizle butonuna basın.

Google Chrome  Form Otomatik Doldurma Verileri silinecektir.

bitebessum (1) 9 yıl önce cevapladı

Peki tüm form verilerini değil de sadece bazılarını nasıl sileceğiz? Örneğin eskiden explorerde faceye giriş yapan atıyorum 4 kişiden birini silmek için üstüne gelip del tusuna basmak yeterliydi. Kısaca form verilerinde daha önce girişi yapılmış birden fazla veriden sadece bir kısmı nasıl silinir acaba?

chimaera 3 yıl önce

Selamun Aleyküm. Silmek istediğiniz ismin üstüne gelip shift+delete yapın.