Google Chrome'da sayfalar çok geç yükleniyor

teknolojikbirey (5) 6 yıl önce sordu

Google Chrome kullanıyorum. Bu site dahil çoğu web sayfasının açılması en geç 30 saniye sürüyor. Ama bazı web sayfalarının tam yüklenmesi 5 dakikayı geçiyor diyebilirim. Çerezleri ve Önbelleği temizledim fakat durum hala aynı sayfa sürekli yükleniyor. Ne yapmalıyım?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

İnternetinizin ping değerinin etkisi olabilir. Yüklenmesi çok uzun süren siteleri başka bir tarayıcıyla açın, yine aynıysa internetinizle alakalı bir problem yaşıyorsunuzdur.

teknolojikbirey 6 yıl önce

deneyeceğim.