Google Chrome'da Super Newtab uzantısını nasıl silebilirim?

1992 (1) 9 yıl önce sordu

Google Chrome tarayıcısına Super Newtab adında bir uzantı eklendi. Bir türlü silemiyorum.

Super Newtab uzantısını nasıl silerim?

Toplam 4 cevap

ghostface (11) 9 yıl önce cevapladı

Adw Cleaner İsimli Program Toolbarları vs. Malvareleri kaldırmanızı sağlıyacaktır,buyrun bu site:

https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwcleaner/

Bide uzantıları şu şekilde kontrol edebilirsiniz:

1-)google chrome'nin sağ üst köşesinde X'in altında bulanan 3 yatay çizgiye tıklayın

2-)ayarlar'a tıklayın

3-)açılan kısımda sol tarafta uzantılar vardır oraya girin

4-)istemediğiniz uzantıya tik'ini kaldırabilir yada çöp işaretinden silebilirsiniz

NOT:ayarlarda ana sayfa arama motoru vs. seçeneklerden ayarlayabilirsiniz.

Eğer bunlar işe yaramazsa google'ye sağ tıklayın

1-)özellikler diyin

2-)oradan hedef yere gelin

3-)hedef yerin son kısmını www.google.com yapın

4-)bilgisayarda toolbarın adını arayın

5-)toolbarın klasörlerini vb. silin

6-)başlat menüsünden regedit yazın ve açın

7-)orada CTRL+F ile toolbar'ın adını arayın

8-)çıkan kayıtları silin

İnşallah işe yarar bildiklerim bunlar istersen hepsini bir yap öyle gir kesin çözüm olur :)

ghostface 9 yıl önce

Biliyorsanız şu sorunuma yardım edebilirmisiniz: http://uzmanim.net/soru/intel-widi-calismiyor-yardim-edermisiniz/4533

cemkara (4215) 9 yıl önce cevapladı

Super new tab Chrome uzantısı nasıl silinir? linkindan yararlanabilirsiniz.

busem (1) 9 yıl önce cevapladı

lütfen yardime din Super Newtab kurtulamıyorum gromeyi ele geçirdi

enveremin1149 (1) 9 yıl önce cevapladı

ayn kardeşim yardım edin face link mesaj atın https://www.facebook.com/EnverEmin1149