Google Chrome Geçmiş silme

cristianoronaldo (171) 9 yıl önce sordu

arkadaşlar google chrome geçmiş silmek istiyorum inci sözlüğe felan giriyorum inci sözlüğe felan girdiğimi birisinin görmesini istemiyorum nasıl geçmişi tamamen silerim?

Toplam 4 cevap

temmuz (12505) 9 yıl önce cevapladı

Daha önce yanlış hatırlamıyorsam birkaç kez bu yol tarif edilmişti, herhalde dikkatinden kaçmış :-)

Alttaki linkte bana ait mesajı oku. Orada var:

Chrome sekmesi çok geç açılıyor. Tarayıcılar çok yavaş. (tıkla)

Bir tane daha var. Sorulması üzerine murat göndermiş:

internet geçmişini kalıcı olarak silme (tıkla)

Not: Murat'ın tarifinde 2. madde olarak 'Araçlar' tıklanması belirtiliyor ama o eski versiyon Chrome'da o şekildeydi. Şimdiki versiyonlarda 'Araçlar' değil, 'Geçmiş' oluyor. Yani 2. madde, 'Geçmişi tıklayın'

Diğerlerinde değişen birşey yok. Aynen devam edilir.

Not: İnci Sözlüğe hiç girmesen daha iyi olmazmı?! :-)

keloglu (16) 9 yıl önce cevapladı

Ctrl+H tuşlarına basarsanız geçmiş açılır, orada tarama verilerini temizle düşmesi ile temizleyebilirsiniz ya da ccleaner gibi temizlik programları ile uğraşmadan tek tuşla silebilirsiniz

samet14 (1) 9 yıl önce cevapladı

CTRL+H tuşuna basılı tuttuğunda geçmiş açılır orda ıstemedıgın seylerın yanındakı kutucuga tıklayıp ısaretle ve sonra yukarda bulunan secılı ogelerı kaldır tusunu tıkla bu kadar

leonsop7 (1) 8 yıl önce cevapladı

ctrl+h yap ve geçmişi temizle ye bas