google chrome hataları

kullanici460600 (1) 8 yıl önce sordu

arkadaşlar googlede gezereken birden bire googe kapanıyor crosbross upclener felan iniyor kaldırıyorum adw clener ile temizliyorum  pc kapanıp çılıyor adw clener la temizlediğim için sonra chromeye giriyorum 7-8 dakikaya yine aynı şeyler oluyor ne yapmalıyım acil yardım edin​​​​​​​

acer windows7 ultimete

Toplam 1 cevap

enes7534 (13) 8 yıl önce cevapladı

Kardeşim bir de avira antivirüs programını dene ayrıca Denetim Masasından  dediğin programları varsa  kaldır. Kayıt defteri düzenleyicisindende bul yerine dediğin programları yaz ve kayıt defterinden sil.

ŞU videoda işine yarar:

https://www.youtube.com/watch?v=ZL_5zu377eI