Google Chrome,Internet Explorer, Mozilla Firefox tarayıcılarda Fanli90.cn virüsünden nasıl kurtulurum?

kullanici215466 (-97) 7 yıl önce sordu

Google Chrome,Internet Explorer, Mozilla Firefox tarayıcılarda Fanli90.cn virüsünden nasıl kurtulurum?

candan 7 yıl önce

uzmanım net kuralarını bilmiyor olabilirsiniz bilginizi herhangi bir site linki paylaşarak kulanamassınız kurallara aykırı bilginizi uzmanım nete ayrıntılı biçinde düzgün türkçe ile paylaşabilirsiniz

alattin 7 yıl önce

uzmanim.net'te bu tür reklam yapmak yasaktır. soru düzenlenmiş kullanıcıya ceza uygulanmıştır.

kullanici308048 7 yıl önce

https://youtu.be/AFOyQTQk3rc Bu Siteden Öğrenebilirsiniz

Toplam 1 cevap

kullanici215466 (-97) 7 yıl önce cevapladı