Google Chrome nasıl güncellenir?

murat (12492) 10 yıl önce sordu

Google Chrome'un yeni güncellemesi olup olmadığını nasıl anlarım? Google Chrome'un yeni güncellemesi varsa nasıl yüklenir? Google Chrome nasıl güncellenir?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 10 yıl önce cevapladı

Google Chrome nasıl güncellenir?

Normal olarak güncellemeler, Google Chrome tarayıcınızı kapatıp yeniden açtığınızda otomatik olarak uygulanır. Ancak, tarayıcınızı bir süredir kapatmadıysanız tarayıcıdaki Chrome menüsünün yeşil , turuncu  veya kırmızı  renkte değiştiğini görebilirsiniz. Yeşil renk, güncellemenin iki gün, turuncu 4 gün ve kırmızı da 7 gün veya daha eski olduğunu gösterir. Kullanılabilir bir güncellemeyi uygulamak için aşağıdaki adımları gerçekleştirmeniz yeterlidir.

  1. Tarayıcı araç çubuğundaki Chrome menüsünü  tıklayın.
  2. Google Chrome Hakkında'yı seçin.
  3. Mevcut sürüm numarası, "Google Chrome" başlığı altındaki numara dizisidir. Siz bu sayfada iken Chrome güncelleme olup olmadığını kontrol eder.
  4. Mevcut güncellemeleri uygulamak için Yeniden başlat'ı tıklayın.