Google Chrome tarayıcı çok yavaş

mehmetozcan18 (1) 7 yıl önce sordu

Google Chrome'da gezinirken çok yavaş. Özellikle facebook, LigTV, Onedio gibi sitelerde gezinirken kasma yapmaktadır. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Toplam 2 cevap

brsozl (1961) 7 yıl önce cevapladı

Sistemin teknik özelliklerini yazabilir misiniz?

Detaylı bir şekilde soruyu sormadan nasıl yardımcı olmamızı bekliyorsunuz?

mehmetozcan18 7 yıl önce

Intel(R) Core(TM) i3 CPU M 370 @ 2.40GHz (4 CPUs), ~2.4GHz 3072MB RAM ekran kartı AMD HD 5000 2 gb win 10 64bit

mehmetozcan18 7 yıl önce

özellikle video izlerken ve sayfayı aşağı doğru indirirken kasma yapıyor ilgi için teşekkürler

brsozl 7 yıl önce

Tüm sürücülerinizi güncellemenizi öneriyorum. Özellikle de ekran kartı sürücünüzü güncelleyin. Ek olarak Windows 10'nun da güncellemesi varsa yapın. Daha sonra sonuçları paylaşın.

kullanici489110 (1) 7 yıl önce cevapladı

bendede ayni sorun var, google chomeda bir teknika ariza