Google chrome uzantı yükleme hatası nasıl çözülür ?

kullanici378272 (1) 7 yıl önce sordu

Uzantı Yükleme Hatası

Uzantı şuradan yüklenemedi: C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\53.0.2785.116\resources\gaia_auth. Bildiri dosyası eksik veya okunamıyor.

arkadaşlar googleyi falan açıyorum hep bu hata var hiç bir yer açılmıyor google ayarları bile

Toplam 1 cevap

tahatugyan (1206) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba

Şu adımları uygula sorunun çözülebilir

- İlk olarak Google Chrome un yüklü olduğu kısmı bulun Genelde C/ProgramFilesx86/Google/CrashReports Klasörünü sil geri dönüşüm kutusundan da sil ve bilgisayarı yeniden başlat.

NOT ; Eğer 32 bit kullanıyorsan C/Program Files/Google/CrashReports kısmından uygula yukarıdaki işlemi

Umarım faydalı olmuştur...