Google Chrome virüs

sionta (1) 8 yıl önce sordu

merhaba ben bi kaç gün önce yapmamam gerekn bi hatayı yaptım bilgisayara crack oyun yükledim ve virus bulaştı

kenarlardan reklam çıkıyor ve siteye tıkladıgımda başka sitelerden reklam sekmeleri hepsibahis101.com falan geliyor google choremedan arama yaptıgımda ise başka kaynaklardan alakasız şeyler çıkıyor

Toplam 2 cevap

murat (12492) 8 yıl önce cevapladı

Google Chrome reklam virüsü temizlemek izlenecek yol şu linkte anlatılıyor: Reklam virüsü temizleme

Kısaca, Adwcleaner ile tarayın. Daha sonra malwarebytes antimalware ile taratın. Sorun devam ediyorsa tarayıcıyı sıfırlayın. Bu ve daha fazlası yukarıda paylaştığım linkte anlatılıyor.

sionta (1) 8 yıl önce cevapladı

çok sağolun tamamen mahvetmişti taramayı