Google Chrome Virüsten Nasıl Kurtulabilirim?

taha17 (91) 7 yıl önce sordu

http://i.hizliresim.com/jnv1Zr.png

Google Chrome deyken sürekli birden ekrana geliyor sanırım bi tür uzantı virüsü ama uzantılarıda temizledim ve malwarebytes ile de temizledim yaklaşık 1400 lerde virüs buldum temizledim ama bu virüs hala gitmedi.

Toplam 4 cevap

akif52 (34) 7 yıl önce cevapladı

ADWCleaner deneyebilirsin. KasperSky Removal Tool yükle. SuperAntiSypware yükle.

murat (12492) 7 yıl önce cevapladı

Genel olarak reklam virüsleri ile ilgili yapılması gereken her şey bu linkte var: chrome reklam virüsü

edizgokaslan (28) 7 yıl önce cevapladı

adw cleaner yükle onlar olmassa chrome sil gene yükle çünkü virüs sadece chrome bulaşmış

hekidbyomer (1) 7 yıl önce cevapladı

Kesinlikle ComboFix kullanmanı öneririm virüs ve chrome virüslerini sadece 20dk içinde toz duman ediyor.