Google Chrome Yanıt Vermeyi Durdurdu

kerembey (4) 5 yıl önce sordu

Bilgisayardan Herhangi birşey İndirirken İndirme Tam Bitecekken Google Chrome Yanıt Vermeyi Durdurdu Diyor.

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Bu sorun tüm tarayıcalım'da var ve antivirüs programı'mı devre dışı bıraktığında rahatlıkla uygulamaları indire biliyorum.

Çözüm:

Antivirüs programı kullanıyorsan devre dışı bırak ve yükleme bitinceye kadar aktif etme sorun düzelecektir yükleme bitince aktif ede bilirsin antivirüs programını

kerembey 5 yıl önce

işe yaramadı

veysi2023 (149) 5 yıl önce cevapladı

İçerik başka siteden copy-paste olduğu için kaldırılmıştır.

omercik 5 yıl önce

Veysi başka bir kaynaktan olduğu gibi kopyala yapıştır yapmışsın gibi görünüyor. Google aramalarında bu bize zarar haberin olsun

hakan 5 yıl önce

içerik kaldırıldı. @farurhenho teşekkürler. @veysi2023 başka siteden kopyala - yapıştır yapmak yasak.

omercik 5 yıl önce

Başka sitelerden bilgi alalım elbette ama direkt kopyala - yapıştır yapmayalım. Oradaki bilgileri okuyup kendi yorumumuzla buraya yazmak daha doğru olur.

veysi2023 5 yıl önce

tamamdır, bilgilendirmeniz iyi oldu