Google Cloud nedir?

toprak34 (2026) 6 yıl önce sordu

Merhaba,

Google Cloud nedir?

Bir de ücretsiz denemeye tıkladığımda yanda, " Kaydolun ve sonraki 12 ay içinde Google Cloud Platform'da harcayabileceğiniz 300 ABD doları sizin olsun. " yazıyor. Bu 1 yıl sonra 300 Dolar mı kazanacağız?

Toplam 2 cevap

hikmet (73) 6 yıl önce cevapladı

300 dolar kredi veriyor kullanım için, yaptığın işlemlerde örneğin sanal sunucuda kurabilirsin vs... bunların ücretleri verdiği 300 dolar krediden gidiyor 12 ay içerisinde... ancak kayıt esnasında 1 dolar kesiyor...

murat (12492) 6 yıl önce cevapladı

Google Cloud, Google şirketinin son kullanıcıya sunduğu bulut ağ alt yapısıdır. Bu yapı üzerinde kendi sunucularını oluşturabilir, bu sunuculardan bir ağ oluşturabilir ve yönetebilirsin.  Bu sunucularda web siteni host edebilir, geliştirdiğin bir yazılımı bu sunucularda çalıştırabilirsin.