Google'da adımı arattığımda instagram fotoğraflarımın çıkmasını nasıl engellerim?

nehir68 (86) 4 yıl önce sordu

Google da adımı soyadımı aratınca instagramda profil fotoğrafı yaptığım fotolar çıkıyor jolygram sitesi adı altınca bunu nasıl engelleyebilirim?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Profil fotoğrafları herkese açıktır. Bu sebepten Google gibi arama motorları veya instagram üzerinden çalışan  jolygram gibi siteler bu fotoğrafları alabilirler. Bunu engellemenin hiç bir yolu yok.

Dilersen info@jolyday.com adresine mail yollayarak verilerinin silinmesini isteyebilirsin.