Google drive " Bu videoyu işleme tabi tutuyoruz. Daha sonra tekrar kontrol edin hatası alıyorum. Ne yapmam lazım?

baterx (9) 3 yıl önce sordu

Google drive'a video yükledim ama yüklediğim video orada gözükmüyor. resimde şöyle gözüküyor.

https://hizliresim.com/aBohRY

darkcrak 3 yıl önce

Linki herkesin görebileceği şekilde aktif edermisin?

baterx 3 yıl önce

@darkcrak tamam yaptım.

adils 3 yıl önce

Bu olmuş du bende 1 gün fln bekleyince düzeldi belki seninki de şu an açılır

baterx 3 yıl önce

@adils kardeş video çözünürlüğünü düşürttüm.

Toplam 2 cevap

samedkaram (1) 3 yıl önce cevapladı

video çözünürlüğünü uygun şeklinde yap.

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Video'nun GB'ı yüksek olduğu için google drive kabul etmiyor ve senden daha düşük GB'lık veri istiyor yani yapacağın iş videonun kalitesini düşürmek veya para ile depolama alanı satın alıp daha yüksek GB'lık veri yüklemene izin verecek.

baterx 3 yıl önce

hayır video çözünürlüğünde sorun vardı.