Google Drive Pdf indirme nasıl yapılır?

alivecan (337) 5 yıl önce sordu

Google Drive''da bir pdf var. Google Drive'dan Pdf  indirmeye çalışıyorum ama olmuyor.  PDF dosyasını görüntüleyebiliyorum ama indiremiyorum. Google Drive üzerindeki bir PDF dosyasını nasıl indiririm? Sadece görüntüleyebiliyorum

darkcrak 5 yıl önce

Telefon mu yoksa pc mi

Toplam 1 cevap

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Google Drive üzerinden PDF için sadece görüntülenme izni verildiyse o PDF dosyasını PDF olarak indiremezsin. Çünkü zaten senin gördüğün aslında PDF olmuyor.

Google Drive içindeki PDF görüntüleyici onu çeviriyor ve öyle sana yolluyor. Dolayısıyla bilgisayarına Temp klasörüne filan PDF inmiyor. Ancak parça parça ekran görüntüsü alıp kaydedebilirsin.