Google Drive yanıt vermesi çok uzun sürdü hatası çözümü nedir?

toprak34 (2026) 5 yıl önce sordu

Merhaba,

Geçen hafta işlediğimiz dersin konularını öğretmenimiz drive'da paylaşmıştı fakat şimdi onları indirmek istediğimde indiremiyorum. Yanıt vermesi çok uzun sürdü hatasını alıyorum. Ne yapabilirim?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Google Drive'da sunucu taraflı bir problem göremedim. Ben de dosya indiriyorum ama mevcut hızımda iniyor. Genelde yanıt vermesi çok uzun sürdü hataları eğer sitenin sunucusunda sorun yoksa senin internetinden kaynaklanır.