Google eposta ismimi nasıl değiştirebilirim?

mlekesizzz (40) 3 yıl önce sordu

Google e-posta adresimi değiştiremiyorum. @Gmail.com'dan önceki yeri. Yani ne yapabilirim? Hesabı silip yeni hesap mı açmalıyım?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 3 yıl önce cevapladı

Örnegin hakan@gmail.com şeklinde bir mail adresi aldıysan daha sonradan bu mail adresini değiştiremezsin.

Yeni bir hesap açabilirsin. Yapabileceğin tek şey bu açtığın diğer mail adresi durabilir ya da kapatabilirsin sana kalmış.  Fakat email adresi değiştirme ad soyad güncelleme gibi yapabileceğin bir işlem değil.