Google fotoğraflar çöp kutusundan silinen fotoğrafları geri getirebilirmiyim?

kullanicihsrv (1) 3 yıl önce sordu

Google fotoğraflar da bir kaç yıl önce çöp kutusundan da kaybolan fotoğraf ve videolarım var.

Toplam 1 cevap

bl4lev (790) 3 yıl önce cevapladı

60 gün geçtiyse ve yedekleme falanda yapmadıysanız fotoğraflarınızı da çöp kutusundan sildiyseniz üzgünüm geri getiremezsiniz veya göremezsiniz.

Kurtarma ve silinme durumları olabileceği için Google sizi düşünerek 60 güne kadar saklamakta belirlediği gün bitince kalıcı olarak silinmekte.