Google Fotoğraflar'daki fotoğrafları telefona yükleme

nehir68 (86) 6 yıl önce sordu

Google Fotoğraflar'a yüklediğim fotoğrafları telefonuma geri yüklemek istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Android telefonunda Google Fotoğraflar uygulaması yoksa Play Store'dan indir.

Google Fotoğraflar: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.photos&hl=tr

İndirdikten sonra, telefonundaki Google hesabı otomatik olarak Fotoğraf uygulamasında açılır. Bu şekilde telefonuna yüklemiş olursun.

NOT: Senkronizasyon ayarını da açmayı unutma

nehir68 6 yıl önce

Teşekkürler

nehir68 6 yıl önce

Teşekkurler @farurhenho