Google Görseller'de birinin LinkedIn resmini görüntülesem onun haberi olur mu?

misty (556) 6 yıl önce sordu

Google Görseller'de birinin LinkedIn resmini büyütmek için tıkladım, fakat hiçbir şekilde bağlantıya girmedim/resmi görüntülemedim. Bu durumda profilini incelemiş sayılır mıyım?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Mantıken profilini incelemiş sayılmassınız. Çünkü anlattığınıza göre profiline girmemişsiniz, linkine tıklamamışsınız.. Profilini incelemiş sayılmanız için kendi LinkedIn hesabınız olacak ve o kişinin profiline hesabınız açıkken gireceksiniz. Böyle bir şey olmadıysa karşıdaki kişinin haberi olmaz.

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

Hayır. Kullanıcıya "profiliniz görüntüleniyor" diye bir mesaj gitmez ve Linkedin profili görüntülenmiş sayılmaz.