Google hesabıma bağlanan cihazları nasıl kaldırırım?

ozgurlol (268) 6 yıl önce sordu

5 tane telefon 1 tane de tablr bağlı tablet benımkı ama diğerlerini nasıl kaldırablrm bilmiyorum lütfrn yardim.

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Google hesabını son 28 gün içinde açtığın bütün cihazların listesini "Son kullandığınız cihazlar" bölümünde görebilirsin. Son kullandığınız cihazlar bölümü: https://myaccount.google.com/device-activity

O Cihazımı Bul bölümünde gördüğün cihazlar herhalde daha önce herhangi bir zamanda Google hesabını açtığın cihazlar olmalı.