Google hesabımın açık olduğu telefondan nasıl çıkış yaparım?

mstfbysl60 (2) 6 yıl önce sordu

Merhaba, tanıdık bir arkadaşa Google hesabımı verdim. Hesabımdan çıkmasını istiyorum ama çıkmayıp oyunlarımla uğraşıyor. Bunu hesaptan nasıl atabilirim? Şifreyi de değistirdim hala bağlı.

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Google Hesap ayarlarından bu istediğini yapabilirsin.

  • İlk önce şu linke tıklayın ve ilgili Google hesabınızda oturum açın: https://myaccount.google.com/device-activity
  • Daha sonra resimdeki gibi hangi cihazdan çıkış yapılmasını istiyorsanız onu seçip "KALDIR" butonuna tıklayın. Bunun sonucunda Google hesabınız o cihazdan kaldırılacak ve bağlantısı kesilecektir.

mstfbysl60 (2) 6 yıl önce cevapladı

Kaldır yazısı gözukmuyo

omercik 6 yıl önce

Konu içeriğinde şifreni değiştirdiğini belirtmişsin. Şifreni değiştirdiğin takdirde o hesabın açık olduğu bütün telefonlarda (seninki de dahil) otomatik olarak çıkış yapılır ve yeni şifrenin girilmesi istenir. Bunu tekrar dene @mstfbysl60