Google hesabınızı doğrulayın, bu cihaz sıfırlandı.

darking (18) 4 yıl önce sordu

Turkcell T70 telefona geçen hard reset attım. Fakat kurulum işleminin sonunda "Google hesabınızı doğrulayın, bu cihaz sıfırlandı. " Şeklinde ekran geldi. Bu adımı atlayamıyorum, çünkü telefonu bayağıdır kullanmıyoruz ve içinde ki bilgileri de unuttuk haliyle. Bu adımı nasıl atlayabiliriz?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Böyle bir çözüm varmış ama senin telefonda işe yarar mı denemek lazım: General Mobile 5 Plus "bu cihaz sıfırlandı" sorunu çözümü

Neti araştırdım kesin bir çözüm yolu yok. Yani her model telefon için ayrı bir şeyler yazmışlar. Bir de bi arkadaş şöyle bir video paylaşmış: https://www.youtube.com/watch?v=45_3AlQDLrU bunu deneyebilirsin.