Google kuruluşunuz tarafından yönetiliyor hatasının bir zararı var mı

ygt123 (1) 4 yıl önce sordu

Google kuruluşunuz tarafından yönetiliyor hatasını çözemedim videolarınızı izledim ve halen çözüme kavuşmadım lütfen yardım. Herhangi bi zararı varm ıdır bu uygulamanın?

Toplam 2 cevap

alattin (16999) 4 yıl önce cevapladı

Bilgisayarinda avast ya da avg var mi? Avast varsa bunun sebebi Avast.  Burada detaylı anlattım: https://www.youtube.com/watch?v=h1qDmm-SDhE

Kuruluşunuz tarafından yönetiliyor nedir?

Google kuruluşunuz tarafından yönetiliyor uyarısının bir zararı yok. Bu uyarı Avast tarafından ekleniyor. Avast kullanmıyorsanız durum farklı tabi.

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

@alattin'in de dediği gibi avast veya avg kullanıyorsan kaldırmayı deneye bilirsin.

[YENİ] Chrome Kuruluşunuz tarafından yönetiliyor KESİN ÇÖZÜMÜ