Google Maps Harita Değişikliği

ayse (1) 9 yıl önce sordu

Sayın İlgili ;

Şirket hesabında tanımlanan google maps harita adres tanımlaması hatalı olarak tanımlanmış durumda.

Benden önce çalışan kişi google maps'e yanlış adres tanımlamış benim bu yanlışlığı düzeltmem gerekiyor.

Yardımlarınızı Rica Ediyorum.

Toplam 2 cevap

ergin (2539) 9 yıl önce cevapladı

merhabalar,

https://www.google.com/maps/myplaces?hl=tr&vpsrc=0&ctz=-180&abauth=539ffdbd8ztZboDj0TN1lxEktTx8YXUYGfk&vps=1&authuser=0&num=10&dg=feature

linkine tıklayarak hesap bilgilerini girip giriş yaptıktan sonra bu hesapla açılmış adres tanımlamalarını göreceksiniz. buradan değiştirmek istediğiniz adres tıklayarak açın daha sonra Düzenle butonuna tıklayarak yeni adres bilgilerini girebilirsiniz.

yusufhaz (1) 8 yıl önce cevapladı

Merhabalar

Google maps da daha önceden oluşturulan kapanan şube adreslerimiz gözüküyor. Bunları nasıl silebilirim. Oluşturma işlemlerini ben yapmadığım için silme işlemlerini yapamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

murat 8 yıl önce

Bunu yeni soru olarak sorar mısınız?