Google Maps haritalara yeni bir yerin tanımlanarak kayıt edilmesi nasıl yapılır?

hikmet (73) 10 yıl önce sordu

Merhabalar, google haritalarda herhangi yeni bir yerin haritaya kayıtlı olarak saklanması işlemi nasıl yapılır? Başkalarınında aramalarda karşısına çıkacak şekilde?

Toplam 1 cevap

sedapekmez (624) 10 yıl önce cevapladı

Aşağıdaki linkden aşama aşama yapabilirsiniz.

Google Maps Yer Ekleme nasıl yapılır? Google Maps yer ekleme ücretsiz bir işlemdir.  Doldurduğunuz formun onaylanması için bir kaç gün alabilir. Bilgileri eksiksiz doldurmaya dikkat edin.