Google mapsde güncellemeden sonra harita açamıyorum

onlineservis (1) 2 yıl önce sordu

Harita açılıyor bazen farklı numara ile sonra askıya alınıyor.

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 2 yıl önce cevapladı

Uygulama verilerini temizlemeyi denemelisin:

Uygulamalar > Uygulamaları Yönet > Haritalar yolunu izle.

Verileri Temizle seçeneğine dokun. Tüm verileri Temizle seçeneğine dokun. Sonra tekrar Haritaları açmayı dene.

Sorun devam ederse Verileri Temizle bölümündeki Güncellemeleri kaldır seçeneğini denemelisin. Belki aldığın güncelleme senin telefonunda sorun çıkartıyordur.

onlineservis (1) 2 yıl önce cevapladı

Sizin maps le alakalı çalışmanız varmı

işletmelerimiz var harita açıca

hakan 2 yıl önce

Sorunu anlaşılır yazarsan yardımcı olmaya çalışırım. Ne dediğin, ne sorduğun anlaşılmıyor.