Google my business hakkında bilgi almak istiyorum?

oguzhan34 (96) 5 yıl önce sordu

Merhaba.  Google my business kartpostalı adresime 1 kere geldi ama 14 gün içinde gelmediği için yeni kod istedim. Kod 16. Günde geldi. Yeni kod istediğim için  gelen kod iptal oldu. Bu durumda yeni kodu isteyeli 1 hafta oldu. Bu kartpostal adresime gelmeden gidip ben almak istiyorum. Nereye geliyor bu posta nereden alabilirim.

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

PTT ye gelir ama bunu bulman çok zor. Hangi PTT merkezine geliyor takibini yapamazsın muhtemelen.

oguzhan34 5 yıl önce

@hakan yaya olarak postacı getirmiş ilk postayı. Adresime yakın ptt olabilir mi acaba?

hakan 5 yıl önce

@oguzhan34 muhtemelen orasıdır. Yakınlarında bir PTT ofisi varsa posta sana gelmeden önce oraya ulaşacaktır. Geç oldu cevap kusura bakma.

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Google My Business'i hiç kullanmadığım için detaylı bilgim yok ama muhtemelen Google onu direkt adrese gönderiyordur. Yani öyle normal kargo gibi gidip şubeden alınabilecek bir şey olduğunu zannetmiyorum. Çünkü o özel bir kod. Güvenlik için her önüne gelenin almasını istemezler.