Google Play "app isn't installed" hatası

rzgr (17) 5 yıl önce sordu

Telefonumda hafıza kartı kullanmıyorum. Şöyle bir şey de var, telefonu kapatıp açtığımda "android upgrading" diyor ve en az 5 dk bekletiyor sonra açılıyor telefon.

Ayrıca google play den uygulama yüklüycektim, "app isn't installed" hatası verdi. Sorun nedir?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Senin telefonunda yazılımsal hatalar var gibi. Custom ROM falan mı yükledin? Bence kökten bi sıfırlasan daha iyi olur.

rzgr 5 yıl önce

Telefon da kasıp duruyor hocam zaten daha 10 GB boş yer var

rzgr 5 yıl önce

Sıfırlamaktan başka çözüm yok mu hocam, rom atmadım hiç

omercik 5 yıl önce

Vallahi telefon ne durumda bilmiyorum Teknik olarak nasıl olur donanımsal anlamında yüklediğin uygulamalara yaptığınız işlemleri falan kaldırıyor mu bilemeyeceğim yani kasmasının sebebi yüklenmek de olabilir. @rzgr

rzgr 5 yıl önce

Peki teşekkür ederim yinede hocam :)

omercik 5 yıl önce

Ama ben yine de bir sıfırlamanın tavsiye ederim hem sistem bir rahatlamış olur bu bahane ile @rzgr