Google Play'de Pubg mobile görünmüyor

acemiadam (220) 4 yıl önce sordu

Google Play' giriyorum. Arama bölümüne pubg mobile yazıyorum aramalarda görünmüyor.  Arkadaşımın telefonu da benimki ile aynı. Onda Google play'e gidip pubg yazıyorum şak diye karşıma geliyor. Pubg neden Google Play de çıkmıyor olabilir?

darkcrak 4 yıl önce

Telefon modelin ne

acemiadam 4 yıl önce

Samsung Galaxy A9 da deniyorum @darkcrak

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Pubg mobile için şu linki tıkla bakalım karşına ne geliyor: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tencent.ig&hl=tr

Bu doğrudan PUBG MOBILE indirme linkidir. Tıkladığında Google play otomatik açılır.

Düzenleme:

Eğer telefonda ebeveyn denetimi açık ve PEGI 16 ya izin verilmediyse Pubg mobile google Playda görüntülenmez. Bunun için önce ya Ebeveny denetimini kapatacaksın ya da PEGI 16 ya izin vereseksin.

Ebeveyn denetimleri bu öğenin indirilmesini kısıtlıyor linkinden bunun nasıl yapabilirsin  anlattım.