Google play dili ingilizce oldu

pdr50 (15) 7 yıl önce sordu

Google Play Store dili daha önce Türkçe idi. Herhangi bir ayar değiştirmedim fakat Google Play Store dili ingilizce oldu.

Google play dil ingilizce oldu değiştiremiyorum.

Toplam 2 cevap

murat (12492) 7 yıl önce cevapladı

Google Play Store dilinin ingilizce olmasının sebebi yeni yüklenen bir güncellemedeki bir hata. Durum Google'a raporlandı.

En kısa sürede Google Play Store ile ilgili yeni bir güncelleme gelecek. Bu güncelleme ile Google Play Store tekrardan Türkçe olacak.

Sorunu düzeltmek için ayarlarınız ile oynamayın. Sadece yeni güncellemeyi bekleyin.

tahatugyan 7 yıl önce

@murat bizi bilgilendirdiğin için teşşekkür, bu haberi dediğin gibi güncelleme ile sorunu çözecektir

murat 7 yıl önce

@tahatugyan rica ederim :)

pdr50 (15) 7 yıl önce cevapladı

kendi düzeliyor