Google Play'e uygulama yüklemek için gerekenler

hikmet (73) 8 yıl önce sordu

Merhabalar,

Google play'e bir app yüklemek için 25$ bir yıllık isteniyor sanırım. Bu yüklemeyi bireysel olarak yapma şansımız var mı? Yoksa bir şirket mi olmalı?

Toplam 1 cevap

damlakoc (1391) 8 yıl önce cevapladı

Google Play Store üzerine uygulama yüklemek için bir şirkete ihtiyacınız yok.

Google hesabınızla Google Play Geliştirici hesabına kaydolmanız gerek. Google Play Geliştirici hesabı için dediğiniz gibi yıllık $25 ödemelisiniz. Google Play Geliştiri Konsolu linkinden Google Play Geliştirici hesabına sahip olabilirsiniz.

Daha sonra bu hesaptan Yeni Uygulama Ekle bölümünden hazır olan uygulamanızı gerekli ayarlamaları seçerek yükleyebilirsiniz.

hikmet 8 yıl önce

teşekkürler ama kastım birazda uygulamadan para kazanma konusunda sıkıntı yaşanıp yaşanmayacağıydı. bireysel olarak apps den para kazanılmasında sorun yaşanılır mı?