Google Play Fotoğraflar/Medya/Dosyalar izni ne anlama geliyor?

toprak34 (2026) 6 yıl önce sordu

Merhaba;

Bir oyun indireceğim ancak bu izin çıkıyor. Ben bu izin konusunda çok tedirginimdir. Bu izini devre dışı bırakabildiğimizi biliyorum ancak yüklediğim an bu izin aktif oluyormu?

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Ben izinleri kabul etmezsen hiç yukleyemezsin diye biliyorum.

toprak34 6 yıl önce

Evet abi öyle maalesef :( Google bu yönde düzenleme yapmalı. Mesela en küçük bir oyun Mikrofon ve Cihaz kimliğine kadar istiyor. Ne yapacaklar çok merak ediyorum. @temmuz

toprak34 6 yıl önce

Abi sen izin veriyormusun peki?

temmuz 6 yıl önce

Ne demek!.. Bana kalsaydı elbette izin verirdim. Hemde tam serbestlikle ve gönülden.. :) @toprak34

temmuz 6 yıl önce

Sonradan anladım :) @toprak Evet, ihtiyacım olan uygulamalar için izin veriyorum. Google Play'den ama.. Başka platformlardan olursa tehlikeli olabilir.

temmuz 6 yıl önce

Başka çareside yok zaten. Bildiğim kadarıyla.. @toprak34