Google Play satın alma iptal ettim param ne zaman gelir?

ozgurlol (268) 5 yıl önce sordu

Merhaba tabletimi bir kaç ginlüğügü arkadaşıma verdim kullansin diye vermez olaydm

Biseler satın almıs bende iptal ettirdim ama param hala ulaşmadı ne yapabilirim?

Ekran goruntusu;

Toplam 2 cevap

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Google yardım sayfasında 48 saat içinde geri ödemesi yapılır diyor. Eğer 48 saati geçerse geliştirici ile bağlantıya geçmelisin.

ozgurlol 5 yıl önce

@murat 10gun ıcınde yapcaklarını söylediler

murat 5 yıl önce

@fakiradam bekleyeceksin, bir kaç gün sarkabilir

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Satın aldığı şeyleri senin kredi kartından almamışsa sana herhangi bir zararı olmayacak. Kendi kartıyla satın almıştır.